Piątek 29.03.2024

Wycieczka do fabryki bombek

19 grudnia udaliśmy się na wycieczkę do Sali zabaw „Dinopolis” w Wolsztynie oraz hurtowni bombek w Stodolsku. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek oraz trampoliny. Poza tym dzieci mogły skorzystać z licznych tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni oraz korzystać z wielu atrakcji. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń wyruszyły w dalszą podróż. Następnym przystankiem była hurtownia bombek. Przedszkolaki miały możliwość zapoznania się z procesem powstawania ozdoby choinkowej. Fabryka obejmuje cztery główne działy produkcji – dmuchalnia, srebrzalnia, lakiernia, dekoratornia. Wszystkie działy wywarły na dzieciach dużo emocji. Było pięknie i zaskakująco. Na końcu udaliśmy się do hali gdzie czekały na każdego bombki z imieniem.