Menu

EGZAMIN

ÓSMOKLASISTY

Informator dla rodziców

 

Certyfikaty



























 

 

Rok szkolny 2018/2019

Poniedziałek 15.10.2018

Programy, konkursy w roku szkolnym 2017/2018:



 

 





 

 

liczba odwiedzin: 787312

Galeria zdjęć

Nauczyciele oraz pracownicy

Zespołu Edukacyjnego w Podmoklach Małych

Ryczek Elżbieta

 

dyrektor szkoły,

edukacja wczesnoszkolna,

oligofrenopedagogika

 

dyrektor@szkolapodmokle.pl
Radna Małgorzta

 

edukacja wczesnoszkolna,

historia

 

m.radna@szkolapodmokle.pl
Świtała Halina

edukacja wczesnoszkolna,

oligofrenopedagogika

wychowanie do życia w rodzinie

 

h.switala@szkolapodmokle.pl
Stein Monika edukacja wczesnoszkolna m.stein@szkolapodmokle.pl
Jakubowska Aneta edukacja wczesnoszkolna  
Gołek Paulina edukacja wczesnoszkolna p.golek@szkolapodmokle.pl

 

Cieślak Natalia

 

edukacja wczesnoszkolna n.cieslak@szkolapodmokle.pl
Kandulska Weronika

zajęcia techniczne,

zajęcia komputerowe,

pedagog

bibliotekoznawstwo

w.kandulska@szkolapodmokle.pl
Kuc Ewa matematyka

przyroda

e.kuc@szkolapodmokle.pl
Owczarek Emilia

j. polski

plastyka

e.owczarek@szkolapodmokle.pl
Wałęsa Aleksandra wychowanie fizyczne a.walesa@szkolapodmokle.pl
Kuczyńska Ewa

 

j. angielski

psycholog

 

 
Szafrańska Anna

 

religia

 

 
Ambroży - Woźniak Justyna

 

logopeda

 

j.ambrozy-wozniak@szkolapodmokle.pl
Sobczak Joanna pomoc nauczyciela j.sobczak@szkolapodmokle.pl
Puchalski Przemysław muzyka p.puchalski@szkolapodmokle.pl
Szyputa Wojciech

j. polski

geografia

Wiedza o społeczeństwie

Wychowanie do życia w rodzinie

 

w.szyputa@szkolapodmokle.pl
Jaroszek Wojciech fizyka w.jaroszek@szkolapodmokle.pl
Kubaś Barbara biologia b.kubas@szkolapodmokle.pl
Mielniczak Marian chemia m.mielniczak@szkolapodmokle.pl
Stajkowska Patrycja j. niemiecki p.stajkowska@szkolapodmokle.pl
Wołek Sylwia

pracownik szkoły

s.wolek@szkolapodmokle.pl
Białas Maria

 

sekretarz

 

sekretariat@szkolapodmokle.pl
Fabiś Kinga

 

pracownik szkoły

 

 
Cicha Bernadeta pracownik szkoły  
Modrzyk Beata

 

pracownik przedszkola

 

 

Wojciechowski Robert

 

pracownik szkoły

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych
    Podmokle Małe 30
    66-110 Babimost
    woj. lubuskie
  • tel. 68-351-21-52
    fax 68-351-26-43

Galeria zdjęć