Menu

EGZAMIN

ÓSMOKLASISTY

Informator dla rodziców

 

Certyfikaty 

 

Rok szkolny 2018/2019

Środa 12.12.2018

Programy, konkursy w roku szkolnym 2017/2018: 

 

 

 

liczba odwiedzin: 829590

Galeria zdjęć

Warsztaty komputerowe

W ramach projektu „Wspomnienia nie do zapomnienia"  Stowarzyszenie Ochrony i Rozwoju Dziedzictwa Kulturowego Regionu "Przyjaźni Podmoklom" w porozumieniu ze Szkołą Podstawową w Podmoklach Małych zorganizowało kurs komputerowy dla początkujących, dedykowany seniorom. Zajęcia odbyły się w małych, sprzyjających nauce grupach 10-osobowych, w trzech blokach tematycznych, w Centrum Kształcenia działającym przy szkole. Cały kurs trwał 15 godzin.

Na zajęciach seniorzy nauczyli się m.in. pisania i edytowania tekstów, wyszukiwania informacji w internecie, korzystania z poczty elektronicznej oraz korzystania z komunikatora - Skype. Ponadto każdy z uczestników otrzymał bezpłatnie podręcznik do nauki - Podmoklański e-podręcznik seniora, dzięki któremu będzie mógł utrwalić zdobytą wiedzę i umiejętności w domu.

Dodatkowo została rozszerzona na stronie internetowej szkoły, zakladka specjalnie dla seniorów, dzięki której również po kursie będą oni mogli samodzielnie dokształcać się, podnosić swoje umiejętności oraz korzystać z ważnych linków.

Program został dostosowany do wymagań, a także umiejętności uczestników. Dzięki temu w krótkim czasie kursanci mieli możliwość zdobycia praktycznych umiejętności obsługi komputera.

zapraszamy do galerii

 

Projekt realizowany w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Dotacyjnego "Seniorzy w akcji"

realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" 

ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

                    Znalezione obrazy dla zapytania towarzystwo ę

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych
    Podmokle Małe 30
    66-110 Babimost
    woj. lubuskie
  • tel. 68-351-21-52
    fax 68-351-26-43

Galeria zdjęć